Rapida Money – korzystna pożyczka dla osób zadłużonych

Być może potrzebujesz szybkiej gotówki, ale Twoja niska zdolność kredytowa przekreśla możliwość otrzymania pożyczki w banku. A może po prostu potrzebujesz pieniędzy na spłatę otwartych zobowiązań finansowych? Niezależnie od celu, pożyczkę dla zadłużonych możesz uzyskać w firmie Rapida Money, która oferuje korzystne warunki i długi okres spłaty. Co warto wiedzieć o ofercie proponowanej nam przez tą brytyjską firmę?

Jaki jest warunek otrzymania pożyczki?

Firma Rapida Money przyznaje pożyczki osobom zadłużonym z negatywną historią kredytową. Zabezpieczeniem Twojego zobowiązania będzie osoba gwaranta. Poręczycielem może być ktoś z Twojej rodziny lub znajomych. Żyrant powinien posiadać pozytywną historię kredytową, która zbilansuje Twoją sytuację. Dodatkowym wymogiem jest wiek żyranta, który musi się mieścić w przedziale 18-75 lat. Gwarant z wysoką zdolnością kredytową to jedyny warunek potrzebny do uzyskania pożyczki dla zadłużonych w firmie Rapida Money.

Szczegóły oferty pożyczki dla zadłużonych

Osoba zadłużona może pożyczyć w firmie Rapida Money od 2,500 do 25,000 złotych. Otrzymane pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel, np. na spłatę naglących zobowiązań. W ten sposób możliwa jest konsolidacja długów, dzięki której płacisz niższą ratę miesięczną w dogodnym terminie spłaty. Otrzymaną w Rapida Money pożyczkę możesz spłacić w terminie od 12 do 60 miesięcy. Oferta odznacza się także przystępnym oprocentowaniem i niską ratą.

Jak otrzymać pożyczkę w Rapida Money?

Wszystkie niezbędne formalności możesz załatwić bez wychodzenia z domu przez Internet. Wystarczy wypełnić krótki wniosek online. Następnie, pracownik firmy skontaktuje się z Tobą i żyrantem, a także zweryfikuje zdolność kredytową poręczyciela. Jeśli będzie ona odpowiednio wysoka, otrzymasz pozytywną decyzję, a środki trafią na Twoje konto w ciągu 48 godzin. Zwykle jednak wszystkie formalności są załatwiane w ciągu jednego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*