Pożyczki bez weryfikacji konta bankowego – co to takiego?

Chcesz zaciągnąć pożyczkę bez weryfikacji konta bankowego, lecz nie masz konta bankowego? A może słyszałeś, że firmy pożyczkowe oczekują weryfikacji konta bankowego i nie wiesz, jak sobie z tym poradzić? Zapraszamy do krótkiej lektury!

Oferta pożyczkowa a weryfikacja konta bankowego

Praktycznie wszystkie instytucje finansowe chcą w jakiś sposób potwierdzić dane klientów, którzy próbują uzyskać u nich wsparcie finansowe. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań na potwierdzenie danych jest weryfikacja konta bankowego. Polega ona na tym, że klient musi przelać na konto pożyczkodawcy opłatę w wysokości 1 grosza w celu potwierdzenia danych.

Osoby, które mają konto bankowe i korzystają z bankowości elektronicznej, mogą zrobić to bez wychodzenia z domu, ale co z tymi, co nie mają jeszcze konta bankowego? Czy oni nie mają szans na kredyt? Czy pozyczki od 18 lat bez przelewania grosza są możliwe? Oczywiście, że są możliwe, trzeba tylko wiedzieć, gdzie ich szukać.

Pożyczka bez weryfikacji konta – o czym mowa?

Takie pozyczki od 18 lat bez przelewania grosza to produkt finansowy, który nie wymaga dokonania wcześniej wspomnianego przelewu weryfikacyjnego. Charakteryzuje je minimum formalności, szybkie rozpatrzenie wniosku i wypłata gotówki od ręki. Jednak nie oznacza to, że firma pożyczkowa zrezygnuje z potwierdzenia wiarygodności swojego klienta.

Tym, co nie mają konta bankowego może zaproponować alternatywne formy weryfikacji. Jedną z nich jest n. pożyczką z kurierem, czyli sposób weryfikacji, w którym pod wskazany w formularzu adres zgłosi się kurier z umową. Na miejscu sprawdzi dane klienta, jak również przekaże mu umowę do podpisania. Inną, również popularną opcją jest pożyczka od 18 lat bez przelewania grosza z dostawą do domu klienta.

Jej zasady zbliżone są do tej wcześniejszej, z tą różnicą, że tym razem do domu nie przyjedzie kurier, ale przedstawiciel instytucji finansowej. Czasami pożyczkodawca może też zaproponować inne formy weryfikacji – jak np. weryfikacja SMS-owa lub telefoniczna.