Pożyczka dla zadłużonych z zajęciem komorniczym – czy to możliwe?

Duże zaległości w spłacie zobowiązań mogą ściągnąć na nas komornika, który w swoich działaniach jest bezwzględny. I tak może zająć naszą pensję, konto bankowe, a w ostateczności samochód lub nieruchomość. Zastanawiasz się, czy z takiej sytuacji da się wyjść? Czy pożyczka dla zadłużonych z zajęciem komorniczym jest udzielana? Zachęcamy do krótkiej lektury!

Pożyczka dla zadłużonych z zajęciem komorniczym – czy możemy liczyć na pożyczkę?

Będąc w poważnych problemach finansowych, w szczególności, gdy mamy już zajęcie komornicze, powinniśmy jak najszybciej zacząć szukać sposobu na ich rozwiązanie. Kto jednak udzieli wsparcia tak zadłużonej osobie? Skąd wziąć potrzebną gotówkę? Pierwsze co przychodzi do głowy, to pożyczka od rodziny. Tylko czy faktycznie to dobry pomysł? Czy w swoje problemy chcemy też angażować innych? Może lepiej wziąć pod uwagę inne możliwości? W końcu na rynku działa wiele banków i firm pożyczkowych. Co prawda, banki mogą odmówić wsparcia, bo dla nich klient z zajęciem komorniczym jest nieodpowiedni, to firmy pożyczkowe mogą już zaoferować całkiem sporo produktów i jednym z nich jest pożyczka dla zadłużonych z zajęciem komorniczym. Czy w takim razie zadłużone osoby mają szansę na pomoc? Oczywiście, że tak. Ważne, by wiedzieć, gdzie się zgłosić.  

Pożyczka dla zadłużonych z zajęciem komorniczym – na czym polega?

Pożyczka dla zadłużonych z zajęciem komorniczym to nic innego jak pożyczka z minimum formalności. Wnioskować o nią można w wygodny dla siebie sposób – bezpośrednio w placówce danej firmy pożyczkowej lub online, czyli w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Pożyczkodawca nie wymaga od nas wiele, jedynie dowodu osobistego. Czasami może też poprosić o załączenie dokumentów potwierdzających zatrudnienie lub wyciąg z konta bankowego, który wskaże regularne wpływy. Jednak to nie stanowi reguły i warto o tym wiedzieć. Pożyczki dla zadłużonych są różne, co oznacza, że do swojej dyspozycji mamy kilka różnego typu ofert.