Gdzie szukać pożyczki bez dochodów?

Brak regularnych i udokumentowanych dochodów może być przeszkodą nie do pokonania w banku w trakcie procesu ubiegania się o kredyt gotówkowy. Konkurencje dla instytucji stanowią jednak firmy pożyczkowe, które upraszczają formalności i nie są tak restrykcyjne w ocenie zdolności kredytowej klienta. Dzięki temu, także osoby bez dochodów mogą bez trudu otrzymać satysfakcjonującą pożyczkę. W jaki sposób wybrać najkorzystniejszą ofertę?

Pożyczki bez dochodów – jak to działa?

Firmy pożyczkowe muszą konkurować z bankami poprzez elastyczniejsze podejście do oczekiwań klientów. Z tego względu, często umożliwiają podjęcie pożyczki klientom, którzy nie mogą się o nią ubiegać w banku. Przykładem są właśnie osoby bez dochodu. Czy sytuacja finansowa klientów jest zatem sprawdzana w inny sposób? Niektóre firmy weryfikują historię BIK oraz bazy dłużników, lecz znajdziemy też takie oferty, w których niewielką kwotę można pożyczyć bez żadnych formalności.

Jak znaleźć dobrą ofertę pożyczki bez dochodów?

Najszybszym sposobem jest skorzystanie z pomocy internetowego kalkulatora pożyczek. Wystarczy jedynie wpisać kwotę pożyczki oraz dogodny termin spłaty, a także zaznaczyć, że interesują nas wyłącznie oferty dla osób bez dochodów. Porównywarka znajdzie wszystkie firmy pożyczkowe, które mogą nam zapewnić oczekiwane warunki. Poznamy także dokładne koszty finansowania oraz wysokość miesięcznej raty. Dzięki temu, bez żadnego trudu znajdziemy ofertę najtańszej pożyczki dla osoby nie posiadającej stałego dochodu.

Jak ubiegać się o pożyczkę bez dochodów?

Gdy znajdziesz już interesującą ofertę, przejdź na stronę pożyczkodawcy. Większość firm umożliwia załatwienie wszelkich formalności przez Internet. Wystarczy złożyć wniosek, w którym oznaczamy oczekiwane parametry pożyczki, a także podajemy dane z naszego dowodu osobistego. W dniu roboczym, decyzja zapada zwykle w ciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku. W przypadku decyzji pozytywnej, jeszcze tego samego dnia klient otrzymuje pieniądze na podane konto bankowe. Osoby bez dochodu mogą pożyczyć nawet do 10 tysięcy złotych bez zbędnych formalności.