Czym się charakteryzują pożyczki dla zadłużonych z komornikiem?

Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem, to produkt finansowy, który różni się znacznie od produktów oferowanych przez tradycyjne banki. Jakie są ich najważniejsze cechy? Sprawdzamy!

Minimum formalności

Zwykle pożyczki z komornikiem w domu klienta udzielane są przy zachowaniu minimum formalności. Co to dokładnie oznacza? Do wypełnienia wniosku potrzebny jest jedynie dowód osobisty, numer telefonu, PESEL, ukończenie 18 lub 21 lat oraz numer rachunku bankowego, na które zostanie przelana pożyczka. Zdarza się, że firmy pożyczkowe wymagają też zaświadczenia o zatrudnieniu lub o zarobkach, lecz i tak to bardzo niewielkie wymogi w porównaniu do wnioskowania o kredyt w banku, gdzie formalności mogą potrwać nawet kilka dni.

Wnioskowanie o pożyczkę w wygodny sposób

Parabanki swoim klientom oferują kilka możliwości wnioskowania o kredyt. I tak możemy zgłosić się do oddziału parabanku lub złożyć wniosek przez Internet. Jednak to nie wszystko, bo wiele parabanków udziela pozyczki z komornikiem w domu klienta, co oznacza, że przedstawiciel zgłosi się do nas w wyznaczonym miejscu i o wyznaczonej porze.

Pożyczka w kilka minut

Takie pozyczki z komornikiem w domu klienta niosą ze sobą kolejne udogodnienia. Jeśli wcześniej damy znać przedstawicielowi, w jakiej wysokości chcemy zaciągnąć zobowiązanie, to istnieje duża szansa, że zgłosi się on do nas już z gotówką, którą nam wręczy bezpośrednio po podpisaniu umowy. Również czas oczekiwania na decyzję składaną osobiście, jak i przez Internet został ograniczony do minimum, więc nawet tego samego dnia, można otrzymać gotówkę. To duże udogodnienie, szczególnie jeśli pilnie potrzebujemy gotówki.

Produkty ogólnodostępne

Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem są ogólnodostępne i jeśli dobrze się rozejrzymy, szybko uda nam się znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. W tym miejscu warto także wspomnieć, że z tego rozwiązania może skorzystać każdy, nawet z bardzo dużym zadłużeniem lub z BIK.  Firmy pożyczkowe służą pomocą wszystkim, więc istnieje większa szansa na otrzymanie wsparcia, niż w tradycyjnym banku.