Kredyt konsolidacyjny bez bik dla zadłużonych – gdzie można na niego liczyć?

Nawet z największego zadłużenia da się wyjść i to nie są tylko puste słowa, ale fakt. Czy jednak nam się to uda, zależy od tego, co zrobimy ze swoim problemem. Czy pozostawimy go, żeby żył własnym życiem, czy poszukamy rozwiązania. Wybierając tę drugą opcję, warto pomyśleć o kredycie konsolidacyjnym. To rozwiązanie dedykowane właśnie osobom, które zmagają się z zadłużeniem. Tylko gdzie nam go udzielą? Sprawdzamy!

Kredyt konsolidacyjny bez bik dla zadłużonych w banku

Banki to najstarsze i zarazem najbardziej restrykcyjne instytucje finansowe? Czy w takim razie mamy tutaj szansę na kredyt konsolidacyjny bez bik dla zadłużonych w banku? Osoby, które sądzą, że banki udzielają wsparcia wszystkim potrzebującym, mogą przeżyć rozczarowanie, ponieważ nawet przejście długiej procedury ubiegania się o kredyt, wcale nie oznacza, że zostanie nam udzielona.

Wszystko właśnie przez te restrykcyjne zasady. Bank nie może traktować klientów ulgowo, wszystkich obowiązują te same zasady, a więc jedni mogą otrzymać wsparcie, inni zostaną odesłani z kwitkiem.

Kredyt konsolidacyjny bez bik dla zadłużonych w firmie pożyczkowej

Całe szczęście rynek kredytowy to nie tylko banki, ale również firmy pożyczkowe. Czy to oznacza, że tutaj mamy szansę na kredyt konsolidacyjny bez bik dla zadłużonych? Jak najbardziej! Firmy pożyczkowe już nie są tak wymagające, nie sprawdzają rejestrów dłużników, więc osoby mające wpis w BIK mogą otrzymać potrzebną pomoc.

To jednak dopiero początek. Firmy pożyczkowe nie oczekują również czystej historii kredytowej, nie przykładają uwagi do zdolności kredytowej i nie wymagają przedłożenia wielu dokumentów, więc nawet osoby bez stałego zatrudnienia mogą uzyskać wsparcie finansowe i pomoc w wyjściu z długów.

Dlatego, każdy, kto czuje, że w banku nie zostanie mu udzielony kredyt konsolidacyjny, lub już otrzymał odmowną decyzję kredytową, może zgłosić się do firmy pożyczkowej i skorzystać z jednej z wielu form wsparcia finansowego.