Jaki prezent na święta? Prezent do 50 zł, 100 zł i 150 zł

Wielu Polaków chciałoby otrzymać w tym roku prezent praktyczny, który rzeczywiście przydałby się w codziennym życiu. Oczywiście trafienie z takim prezentem jest bardzo trudne, ponieważ nie tylko musimy znać zainteresowania i gust tej osoby, ale również wiedzieć, czy nie posiada już takiego przedmiotu. Sprawdźmy jednak propozycję prezentów do 50 zł, 100 zł i 150 zł.

Prezent do 50 zł

Przy mniejszych kwotach warto postawić na symbolikę i przesłanie, jakie niesie ze sobą prezent. Dobrym pomysłem może być szalik, czapka lub ciepłe skarpetki. Wystarczy dobrać ciekawą kolorystykę lub tematykę i mamy bardzo fajny prezent na święta w atrakcyjnej cenie. Kolejną propozycją z tych bardziej praktycznych jest zestaw kosmetyków do codziennej higieny. Oczywiście możemy także zdecydować się na zakup ciekawej książki, gry komputerowej czy gadżetu związanego z zainteresowaniami osoby, której robimy prezent na święta.

Prezent do 100 zł

W przypadku nieco droższego prezentu mamy już kilka ciekawych propozycji, które będą bardzo popularne w roku 2018. Coraz więcej pań decyduje się na samodzielne robienie paznokci. Tutaj niezastąpionym prezentem będzie lampa UV. Panowie natomiast powinni być zachwyceni z okularów do rzeczywistości wirtualnej. Mężczyźni zwykle są bardzo zadowoleni z prezentów elektronicznych. Prezentem do 100 zł może być także gustowny portfel lub dodatek z biżuterii.

Prezent do 150 zł

Decydując się na drogi prezent na święta, chcemy, aby był udany. Tutaj musimy bezwzględnie znać zainteresowania i gust drugiej osoby. Możemy bowiem zdecydować się na zakup dobrych perfum. Coraz więcej osób w formie prezentu kupuje również voucher na różne usługi. Kobiety będą zachwycone możliwością udania się na relaksacyjny masaż lub zabieg kosmetyczny w SPA. Z kolei panowie ucieszą się z vouchera do profesjonalnej myjni zajmującej się także czyszczeniem wnętrza samochodu. Vouchery to bardzo nowoczesne, a zarazem praktyczne prezenty.